deviata strana

Motivuj sa mojim Motivačným  kalendárom na tento rok  2020

Joga a Meditácia

Krása

Nezabudni  tento rok meditovať Oddýchni si po všetkých dňoch mysli len na seba a vypni ,  Sprav si pohodu  a 19. 3 ,si sprav Meditáciu a  ešte 15.4. . čas je na vás kedy si urobíte svoje pohodlie .

Nemáš čas na Jogu  sprav si ju relaxuj pri tom a zabudni na všetky povinnosti . Správaný čas je 28.3  a  24.4 . Len ty a nikto iný sprav si pohodu a vychutnaj si jogu

Vzdelávaj sa chceš čítať super knihy nájdi si záujmové knižky

Baví ta cudzie jazyky a chceš sa ich učiť neváhaj  skus si prečítať tento článok Práve Tu

Zdravie a Krása

Zdravie

Jedonduche a učene skrášľovacie triky

Nechoďte spať sama! Či ste žena alebo muž, pokožku na tvári by ste si mali vyčistiť každý večer. Ak máte pocit, že po náročnom dni už nemáte energiu ani len na to, aby ste kvôli tomuto večernému rituálu prešli do kúpeľne, skúste mať čistiace utierky, nočný krém a balzam na pery vždy na dosah, napríklad na nočnom stolíku.

Nech sme akokoľvek unavené, alebo povedzme si úprimne - LENIVÉ, takmer určite nepôjdeme spať s nevyčistenou pleťou ak máme všetko, čo na vyčistenie pleti potrebujeme, naporúdzi. Pre pleť je vždy lepšie urobiť aspoň NIEČO ako neurobiť vôbec NIČ. Nik sa predsa nechce ráno zobudiť s upchatými pórmi a unavene pôsobiacou pleťou.

Jednoduchý trik pre všetky dámy

Klieštiky na mihalnice sú nenahraditeľné! Pre ženy, pre ktoré je aplikácia umelých mihalníc príliš veľkou výzvou, sú klieštiky naozaj skvelou pomôckou. Natočenie mihalníc ráno zaberie len niekoľko sekúnd, nie je drahé a pritom môže vzhľad tváre dramaticky vylepšiť. Natočené mihalnice oči opticky zväčšia, rozjasnia a spôsobia to, že nevyzeráme unavene.

POHYB, POHYB a ešte raz POHYB. Nie je to iba o cvičení, ale o pohybe ako takom. Pohyb je totiž život. Čo sa nehýbe, stane sa mŕtve. Aj v bežnom dni máme príležitosti na pohyb, ako napríklad schody namiesto výťahu či ísť trocha peši namiesto auta ( ak sa práve neučíš šoférovať:-). Tancovanie doma na obľúbenú hudbu je napríklad moja obľúbená pohybová aktivita. Pohyb je totiž to, čo udržiava vo forme telo aj ducha a nevyrovná sa mu nič, žiadna tabletka či zázrak.

DÝCHAJ. Dýchanie je asi to posledné, čo si všímame a uvedomujeme , no práve to najdôležitejšie pre život. Bez neho totiž nevydržíme doslova ani pár minút. Skús si aspoň raz denne uvedomiť na chvíľu svoj dych vďaka ktorému si nažive. Ako hovoril lektor shiatsu masáže: " Keď bolí, tak dýchaj. Keď nebolí, tak nedýchaj..."

Tvrdo PRACUJ. Keď si v práci alebo robíš niečo doma, tak to rob naplno a poriadne, oddychovať budeš potom a aj si to patrične vychutnáš, keď to bude dobre spravené. Cítiť sa nevyužitý je nepríjemné a neprospešné.

JEDZ čo najviac ovocia a zeleniny. Už či ťa to ťahá k mäsu alebo si skôr sacharidový typ, ovocie a zelenina denne na tanieri ešte nikomu neublížilo, skôr naopak. Pokiaľ si vypestuješ tento zvyk, zavše zobkať tieto zdravé pochutiny, výsledok na zdraví a forme pocítiš skoro CHODIEVAJ čo NAJVIAC VON na vzduch. Urobí to dobre tvojmu telu aj mysli a dobije to baterky. Poriadne sa teda poobliekaj a vyraz von ak je možnosť. A nezabudni pri tom dýchať.

Daj si POZOR na nachladnutie a starostlivo sa obliekaj. Predpokladám, že obdobie holého pupka máš za sebou a vieš, aké dôležité je mat najmä krížovú oblasť chránenú pred chladom. Nohy v teple, to je základ. Keď už predsa len ochorieš, vylež to. Nevyležaná chrípka nie je sranda. Inak sa ale nestaraj o choroby,nemysli na ne a už vôbec sa o nich nerozprávaj s priateľmi. Zaujímaj sa o zdravie, nie o choroby. KONÍČKY sú riešenie.

Hudba je liek  počúvaj  to čo  ta Baví  a oddychuj pri tom

Moda ktorá sa mi páči

Inšpirujem sa Celebritám

Vybrala som si len tri neznáme alebo známe tvare ktoré ma inšpiruj  . Prečo som ich vybrala lebo každá má niečo do seba každá žena ma svojo zmysle a ničo ho priťahuje mňa inšpirujú tieto skvele ženy ktoré sú svojim zmyslom pritahuju  pozornosť . Podľa Mňa.

Amanda Seyfriedová

Prečo pravé ona - lebo je šarmantná  hrala v tích naj filmoch .

Irina Shayk

Prečo práve ona  - Lebo je to očarujúca  Modelka ktorá má svoju charizmu

Emily Bluntová

Prečo pravé ona -  Dostala má keď  som videla film žena vo vlaku .  Sebavedomá žena ktorá je plná optimistu